Prodat Domek, La Garita, Alajuela, Kostarika, La Garita, Alajuela

Prodat - Cod. 23011

  • Typologie: Domek
  • Oblast: 7259 m²
  • Pocet pokoju: 3
  • Podlazí: 2

Nachází se v La Garita de Alajuela, v 24-hodinové hlídané obytné oblasti, tento 1,8akr Quinta nabízí dokonalou rovnováhu přírody, soukromí a exkluzivní bydlení. Nachází se na konci roku, tento majetek se skládá ze dvou sídel, stáje a ubytování pro správce. Hlavní dům je nově postavený 3/2 1/2 domů, zatímco druhá struktura je 2/2 dřevěný penzion (ideální pro in-zákony nebo návštěvníků). Moderní a nová, hlavní domov má otevřený půdorys, jíst-v kuchyni, tři ložnice, dvě a půl koupelny, šatny, kanceláře, s přistavěnou dvougaráží a 2. patře hobby místnost. K dispozici je také dostatek prostoru pro venkovní bydlení, včetně krytou terasou a sluneční terasu, ideální pro grilování. Tato nemovitost je kompletně oplocen a sousedí s potokem na jedné straně, s mango-, citrusové a jiné ovocné stromy v celé budově. Vestavěný zavlažovací systém umožňuje snadné zalévání zahrad s parkovou úpravou.

Celkem Velikost nemovitosti: 7259 m2 / 1,8 ha
Novostavba: 265 m? / 2853 o volném obchodu ²
V ceně:
1er. Patro: 3 ložnice / 2 koupelny 0,5 / 2 Car Garage / Otevřít Floor / Jídelna / Rodinný pokoj / studie
2. patro: Rekreační pokoj / žula / deska poloostrovní / bar / šatny / Walk-In spíž / Krytá zadní krytá terasa / Penzion /

Dřevo Konstrukce: ca. 100 m2
V ceně:
2 ložnice / 2 koupelny / Péče o Taker Ubytování / stáje / Horse Corral / Proprietární Vodovody / zavlažovací systém

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB