Prodat Vila, Quepos, Quepos, Kostarika, Quepos, Marina District

Prodat - Cod. 11848

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 515 m²
  • Pocet pokoju: 2
  • Podlazí: 2

-Středomořského stylu dům s nádherným výhledem na nový přístav Quepos (krásné západy slunce všechny 'rok) a cenný pohled na hory.
Deset minut chůze od Marina Quepos a centra města. Deset minut jízdy autem od pláže a Manuel Antonio Park (jedna z nejkrásnějších v zemi).
Více než 2.400 m2 pozemku s tropickými zahradami (více než 10 různých typů palmy a velké množství středomořských a tropických ovocných stromů). Více než 400 m2 výstavby na dvou podlažích s ručně z exotického dřeva povrchové úpravy (teak a další).
Dokončen v březnu 2007, stavba je dokončena dobře, pevná a bezpečná (všechny železobetonové zdi s 20 cm) se spoustou možností ampliation (budova je připraven pro třetí patro nebo mít další ložnice dva stávající plány, pokud budete chtít).
Tato nemovitost je ideální pro investice a rekreační.
Nahoře, tam je sociální oblasti, kuchyň, prádelna a koupelna. Kromě toho je tu pokoj pro hosty s vlastní koupelnou (37 m2) s vlastním vchodem. Celé první patro s výhledem na moře a na hory a přístup na verandu a bazénu (více než 80 m2).
Ve druhém patře, 68 m2 pro ložnice, včetně chůze-v šatníku a koupelna s jacuzzi. Igualmente druhém patře s výhledem na moře a hory.
Dva velké balkony (druhý a třetí patro) s nádherným výhledem. Tato nemovitost je oddělena od oceánu moři zeleně mangrovů (chráněné druhy v Kostarice a buildable oblast není tak moc).
Garáž s garážovým stáním a venkovní parkoviště pro dva.
Všechny nábytek v exotických dřev exkluzivní design jsou v ceně.

Poptávka po této nemovitosti


Realigro International
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB