Prodat Vila, Cana Blanca, Perez Zeledon, Kostarika, Cana Blanca (n.b. San Isidro Del General, Dominical - San Isidro PZ), San Jose Province

Prodat - Cod. 20230

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 1085 m²
  • Pocet pokoju: 10
  • Podlazí: 3

Tento elegantní stráň vila je zasazeno mezi 5,9 ha v soukromém vlastnictví původního lesa. Villa nabízí soukromé útočiště ve spojení se snadným přístupem k vybavení.

Velký otevřený koncept obývací a jídelní umožňuje přirozené světlo a uklidňující vánek do oběhu. Tato oblast má klenuté stropy, krb a vlastní dřevěné dokončovací práce. Otevřený koncept rozšiřuje do kuchyně, která se vyznačuje masivní dřevěné skříňky a žulové desce. Propojená s kuchyní, je ohromující osmiboká Grand Hall. Hall zachycuje výjimečnou hory a výhled na oceán, je ideálním místem pro vychutnat západ slunce.

Se 3 ložnicemi a čtvrtém čtvrtletí v garsonce, Villa nabízí prostorné soukromí. Velitel apartmá šatnou, koupelnou s vanou a soukromý balkon s nádherným výhledem. Obě další pokoje mají en apartmá a krásným výhledem. Studio se nachází v prvním patře je obklopen nádherným flóry a fauny.

Rozšíření mimo vilu, je Rancho, kompletní s kuchyní a grilem. Rancho dívá se dolů na dokonale vedeném 42 ft oválného bazénu. Bazén nabízí klidný klid mezi okolní džungli.

Vila se nachází v nadmořské výšce 2000 stop, což umožňuje pohodlné teploty den a noc. Soukromé les obklopující vilu je turisty sen, zatímco poblíž vodopády jsou osvěžující oázu. Různé vybavení v krátké jízdy je nekonečný.

V výborně udržuje areál vily, v kombinaci s dostatkem venkovních prostor, umožňuje, aby jeden skutečně vychutnat krásu okolí. Tyto pohledy jsou k nezaplacení, kvalita výjimečné a luxus, je bez srovnání.

V blízkosti pobřežní město Dominical je 20 minut jízdy autem z kopce dolů. Je to surfařským rájem s rustikálním kouzlem, který nabízí svět-třída surfování, španělsky a kurzy jógy, stejně jako obchodů a restaurací.

Krajské město San Isidro del General je 20 minut jízdy autem dále do hor. Město nabízí veškeré pohodlí velkého města (obchody, restaurace, zdravotnická zařízení). Každý čtvrtek, San Isidro hostí Costa Rica největší zemědělec na trhu. Zemědělce na trhu nabízí neuvěřitelnou škálu cenově ekologické produkce.
********
Elektroniky a spotřebičů
Kabelová televize
Vysokorychlostní internet
Myčka nádobí
Systém domácího kina
Pračka
Sušička

VNĚJŠÍ
Garáž Parkoviště
Balkón
Terasa
Zahrada
Kryté parkování
Gril
Patio

GENERAL
Klimatizace
Plně vybavená kuchyň
Ohniště
Zařízený
Bezpečnostní alarm
En-suite koupelny

OKOLÍ
Restaurace
Obchody
Pláže
Hory

PLAVÁNÍ / KOUPÁNÍ
Kaluž


****************************
POLOHA: Cana Blanca (nb San Isidro Del General (Dominical - San Isidro PZ)), San Jose provincie.
****************************
Prodej Cena - USD 1.400.000 dolarů
****************************
Vážné dotazy pouze prosím. Budeme dávat přednost podrobných a úplné šetření! Můžete poslat e-mail odpověď na některý z vašich pohodlný čas! To je soukromý majetek prodej od majitele, ne agenta!

Děkujeme!

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB